Yükseliş Garantili SEO Hizmeti

Efyuar’ın kendine özel SEO çalışmaları ile hedeflediğiniz tüm kelimelerde üst sıralarda yer alın. Yükseliş garantisi ile başarıyı garantileyin.

SEO Arama Motoru Optimizasyonu İle Görünürlüğüzü Artırın.

Arama Motoru Optimizasyonu ile Google’da a üst sıralarda yer alın. Hedef kitlenize uygun olan anahtar kelimelerde 1.sayfaya yükselin.

 

Site ve Rakip Analizi

SEO çalışmalarının vazgeçilmez adımlarından bir tanesi web sayfasının ve rakip sitelerin incelenmesidir. Yapılan bu incelemeler yapıalcak olan SEO çalışmasının nasıl şekilleneceği hakkında bilgiler verir. Edinilen bilgilere göre çalışmalar planlanır.

Site İçi SEO

Site İçi SEO, bir web sitesinin üst sıralarda yer alması için modern arama motorlarının teknik gereksinimlerini karşılamasını sağlama sürecidir. Teknik SEO'nun önemli unsurları arasında tarama, indeksleme, oluşturma ve web sitesi mimarisi bulunur.

Site Dışı SEO

Site dışı SEO(Off Page SEO) site dışında gerçekleştiren web sayfasının konumuna etki edecek çalışmaların tümüne verilen isimdir. Backlink, sosyal medya reklamları, ziyaretçi, etkileşim getirebilecek tüm çalışmalar Sayfa Dışı SEO içerisine dahil edilebilir.

Fiyat Talebi Oluşturun

Garantili SEO hizmeti için fiyat teklifi alabilmek için hemen formu doldurun.

Fiyat Talebi Oluşturun

SEO uzmanları sitenizi ve hedeflerinizi analiz edecek.

Sonrasında sizlere detaylı fiyat teklifi ve süre iletilecektir.

Hedef Kitlenize Göre

Anahtar Kelimeler

Kozmetik

Toptan

Yatırım

Fitness Üreticisi

Tekel Bayi

Oto Aksesuar

3D Printer

& daha fazlası

Hedef Kitlenize Özel Anahtar Kelime

Hedef kitlenize özel olarak belirlenen anahtar kelimelerde ön plana çıkın. Ziyaretçilerinizi, marka bilinirliğinizi, satışlarınızı veya telefon aramalarınızı artırın.

SEO Nedir

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu varolan internet sitelerinin Google gibi arama motorlarındaki  performansını artırmaya yönelik çalışmaların tümü olarak adlandırılabilir. İngilizce Search Engine Optimization kelimelerinin kısaltılmasıyla hayatımızda yer edinmeye başlamıştır. Web sitelerinin arama motorlarındaki konumunu daha üst sıraya taşımayı amaçlayan bu çalışmaların sonucunda web sayfaları daha fazla ziyaretçi ve müşteri kazanmaktadır.

İnternet ortamında yer alan her web sitesi belirli bir trafiğe ve çeşitli ziyaretçi sayısına ihtiyaç duyar. Bu hem internet üzerinden kazanç sağlamak hem de marka veya ürünü pazarlamak açısından önem taşır.

Bu nedenle her türlü web sitenin arama motorlarında görünebilir olması adına SEO çalışmaları yapılması gerekmektedir. Bunun sebebi bir sektörde sadece tek bir sitenin değil çok sayıda web sitesinin bulunmasıdır. Yani web siteniz hangi sektörde olursa olsun çeşitli rakipleri bulunacak ve arama motoru sonuçlarında sizden daha üstlerde yer alacaktır. Ancak yapılacak olan SEO çalışmaları ile bu durumu engellemek mümkündür. Tamamen profesyonel bir şekilde uygulanacak olan SEO optimizasyonları, web sitenizin çeşitli arama sonuçlarında ilk sıralarda yer almasını sağlayacaktır.

Size Özel Strateji
Size
Özel SEO Danışmanı

“Google’da hedeflediğiniz anahtar kelimelerde size özel strateji ve danışmanlık ile üst sıralarda yer alın.”

Araştırma

Araştırma

İyi bir SEO çalışması ve müşterilerimizin hedeflerini daha iyi anlayabilmek için sektörel olarak detaylı bir araştırma yapıyoruz.

 Analiz

Analiz

Araştırma yapıldıktan sonra web sitelerinin organik ve coğrafi olarak hangi konumda olduğu, müşteri verilerinin doğruluğu analiz edilir.

 Rakip Analizi

Rakip Analizi

Araştırma ve genel araştırma sonrasında sektörde yer alan diğer rakipler incelenerek yapılacak olan çalışma planlanır.

Strateji Belirlenmesi

Strateji Belirlenmesi

Araştırma ve analiz sonuçları detaylı olarak incelendikten sonra web sitesine özel olarak SEO Stratejisi uzmanlarımız tarafından belirlenir.

Raporlama

Raporlama

Optimizasyon süreci tamamlandığında yapılan çalışmalar belirlenen süre boyunca takip edilir. Ardından haftalık veya aylık olarak raporlanır.

SEO Neden Yapılmalı?

Arama motoru optimizasyonu web sitenizin hedeflediğiniz anahtar kelimelerde üst sırada yer almasını sağlar. Üst sırada yer alan internet siteleri daha fazla görüntülenme ve tıklama alacağı için ziyaretçi sayınız ve ziyaretçi sayınız artış gösterir. 

SEO Nasıl Çalışır?

SEO öncelik olarak bir web sitesinde yapılacak olan uygulamaları ifade eder. Bu noktada SEO çalışması yapmak için SEO uzmanları tarafından incelenmesi gereken birçok nokta bulunur. Bir SEO uzmanı ilk olarak web sitesinin güncel durumunu incelemeli ve raporlamalıdır. Ardından da uygulanacak olan adımlara kolaylıkla karar verilebilir.

SEO uygulamalarının başarılı olabilmesi için izlenmesi gereken ilk adım kaliteli içerik üretimidir. Web sitelerinde SEO çalışması yapmak isteyen kişiler benzersiz içerik üretimi yapmalıdır. Özgün ve yüksek kaliteye sahip içeriklerin olmadığı sayfalarda tüm SEO çalışmaları anlamsız kalacaktır. Yani SEO uygulamalarının çalışması için, kaliteli içeriklere ihtiyaç vardır. Kaliteli içerik üreterek hem SEO uygulamalarının çalışmasını hem de arama motorlarında sayfayı üst sıralara taşımayı sağlamak mümkündür.

Site içerisinde yer alan sayfa başlıkları ve bu başlıklara ait açıklamalar da SEO çalışma sistemi içerisinde önem taşır. Arama motoru botları, herhangi bir internet sitesini ziyaret ettiğinde ilk olarak okuduğu şey sayfa başlıkları ve sayfa açıklamalarıdır. Bu sebeple, sayfa başlık ve açıklamaları arama motorlarının taleplerine uygun olarak belirlenmelidir. Bu sayede web sayfası anlamlandırılabilir ve arama motorlarında daha üst sıralara çıkabilir.

SEO uygulamalarının çalışabilmesi için önemli olan bir diğer nokta sayfa içerisindeki görsel kullanımıdır. Sayfa içerisinde görsel kullanmak büyük öneme sahiptir çünkü böyle içeriğin ilgisini çekmek ve okunabilirliği artırmak mümkün olacaktır. Hem site görsel olarak daha estetik görünecek hem de SEO uygulamaları daha etkin çalışacaktır. Bu noktada, site içerisine eklenen görsellere HTML, alt, title etiketlerine görsel ile ilgili bilgileri girmenin unutulmaması gerekir.

SEO çalışmaları için dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da başlık etiketleri kullanımıdır. SEO uygulamalarına uygun içerikler üretilirken, H1, H2 ve H3 başlık etiketleri sırasıyla kullanılmalıdır. H1 etiketleri genel sayfa başlığı olarak kullanılabilir. Etiketlerin sırayla kullanımı, sayfa düzeninin arama motorları için anlaşılabilir hale gelmesine olanak sağlayacaktır.

SEO Nasıl Yapılır?

SEO nasıl yapılır bakıldığında özellikle günümüzün dijital dünyasında en fazla merak edilen sorulardan biridir. SEO, sitenizin ve içeriklerinizin arama motorlarında daha iyi yerlere gelmesini sağlayarak iki farklı alanda çalışma yapmakla ilgilidir.

Dijital pazarlama teknikleri arasında önemli bir rol oynayan SEO, bir web sitesinin arama motorlarında konumunu iyileştirmek ve site ziyaretçilerine benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşatmak, siteye gelen organik trafiği hem nitelik hem de nicelik yönünden geliştirmek üzere birçok teknik ve stratejik çalışmalar yapılmaktadır. SEO hizmeti nasıl verilir genel olarak özetlendiği zaman,

  • Arama motorlarında başarılı bir konum elde etmek için SEO uzmanlığı konusunda eğitim almış kişilerden oluşan, tecrübeli ve bunun yanı sıra referanslara sahip olan SEO uzmanları tarafından yapılması önemlidir.
  • Web sitenizi optimize edecek çalışmaların yapılması ve planlama yapılması önemlidir. Böylece SEO temellerine hâkim olmanız sizi avantajlı konuma taşıyacaktır.
  • SEO, strateji odaklı bütünsel bir dijital pazarlama çalışmasını ifade eder ve bir web sitesini arama motorları için optimize ederken, birbiriyle ilişkili birçok kriter göz önünde bulundurulur.
  • SEO temel unsurları olan site içi ve site dışı optimizasyon işlemleri olmak üzere birbirini tamamlayan iki ana kategoride SEO çalışmalarını yapmak önemlidir.

Başarısız Olmayan Çalışma!

Efyuar ile yapılan SEO çalışmaları %100 başarı garantisi ile yapılmaktadır. Verdiğimiz hizmette her işi kabul etmiyoruz. Başarısız olacağımız çalışmaya hiç başlamıyor bu nedenle başarısız olmuyoruz. Başarısızlık sizlerin bütçesi, çalışma süresi ve beklentileriniz ile doğru odaklıdır.

Eğer sizler çok düşük bütçeler ile yüksek hacimli anahtar kelimelerde çalışma yapılmasını talep ediyorsanız efyuar ekibi bu işi kabul etmemektedir. Uyguladığımız bu politika başarısızlığı ortadan kaldırmaktadır.

SEO Danışmanı ile Görüşmeye Başlayın

İletişim formunu hemen doldurun, 10 dakika içerisinde SEO danışmanımız sizleri arasın.

Efyuar'ı sizler arayın;

Telefon:

Sizi Arayalım

Formu doldurduktan sonra SEO danışmanımız 10 dakika sonra sizleri arayacaktır.

Start for free.

Nunc libero diam, pellentesque a erat at, laoreet dapibus enim. Donec risus nisi, egestas ullamcorper sem quis.

Let us know you.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar leo.

This is a staging enviroment
Mesaj Gönder
Scan the code
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?