sosyal medya yönetimi

Efyuar.com , çevrimiçi varlığınızı en üst düzeye çıkarmak için sosyal medya yönetimi hizmetlerini genel pazarlama stratejinize dahil eder. Doğru Facebook veya Instagram yönetim hizmeti, takipçileri çekebilir, besleyebilir ve sadık müşterilere dönüştürebilir.

sosyal medyayı etkili Kullanın

Firmanız için en etkili sosyal medya stratejisini beraber oluşturalım. Profesyonel bir görünüm ile hizmetlerinizi en iyi şekilde anlatın.

Analiz ve Hedefler

Genel pazarlama stratejilerinizi ön planda tutarak mevcut sosyal platformlarınızın başarısını ve güçlü yanlarını değerlendirecek ve iyileştirilmesi gereken alanları belirleyeceğiz

Rakip Analizi

Müşterilerinizin alacağı mesajları belirlemek ve stratejinizin onların güçlü yönlerini aştığından emin olmak için sosyal varlığınızı rakiplerinizle karşılaştırıyoruz.

Kitlenizin Belirlenmesi

Herhangi bir pazarlama stratejisi için müşterilerinizin kim olduğunu ve onları nerede bulacağınızı tam olarak bilmeniz çok önemlidir. Kişilerinizi henüz bilmiyorsanız, kim olduklarını ve sosyal medyada nasıl çalıştıklarını anlamanıza yardımcı olacağız.

Diğer Sosyal Medya Platformları

Mevcut olan sosyal medya hesabınızın yanı sıra diğer sosyal medya platformları sizlere uygunsa ister Pinterest ister İnstagram'da size özel arayüzler oluşturuyoruz.

Ücretli Sosyal Medya Stratejileri

Hangi yöne gitmemiz gerektiğini ve kimi hedeflemek istediğimizi öğrendikten sonra, markanızı sosyal medyada nasıl canlandıracağınızı ana hatlarıyla belirtmek için kapsamlı ve ilgi çekici bir sosyal strateji oluşturacağız.

Optimizasyon

Çalışma süresince müşterileriniz bize stratejinizi optimize etmek için kullandığımız veriler ve beklentileri konusunda bilgi verecek. Elde edilen bilgileri strateji değişikliğinde kullanarak daha fazla fayda elde edeceğiz.

"İçerik pazarlamasının yarısı, İçerik tasarlama ve yaratma sürecidir. "

efyuarlı içerikler

efyuar’dan sosyal medya içerikleri

efyuarlı içerikler

hadi
başlayalım

detay ve fiyat teklifi için hemen formu doldurun

Hemen Arayın